ROZGRYWKI MIĘDZYKLASOWE O PUCHAR SZKOŁY

W ramach projektu z Wiedzy o Społeczeństwie uczniowie z klasy 3c Maksymilian Kramm, Wiktor Zieliński oraz Dawid Swoboda zorganizowali Międzyklasowy Turniej o Puchar Szkoły.

Rozgrywki klasowe rozpoczęły się 9 maja i trwały do  24 maja. W turnieju wzięło udział osiem klas. Klasy zostały podzielone na dwie grupy, Grupę A i B.  Z grupy A wyszły dwie klasy 3a oraz 3ce.  Z grupy B do półfinału awansowały klasy 7a oraz 3d.

Miejsce czwarte zajęła klasa 3a,  na najniższym stopniu podium stanęła klasa 3ce, drugie miejsce zajęła 3d, a cały turniej wygrała klasa 7a. Najlepszym zawodnikiem Turnieju został Mateusz Kaczorek z klasy 7a- Gratulujemy.  Dziękujemy za pomoc w sędziowaniu p. Piotrowi Kurzydłowskiemu i opiekunowi projektu p. Przemysławowi Landowskiemu.