Zerówka Logowanie

 

 Obiady zerówek ruszają od 1 września

a klas 1-6 od 2 września


ZAMAWIANIE I WYKUPIENIE POSIŁKÓW W  SP 7 SZCZECIN


REJESTRACJA - w celu rozpoczęcia zamawiania posiłków, Rodzic powinien zarejestrować się w systemie. W tym celu należy wybrać poniższy link kierujący do formularza rejestracyjnego. (NIE WPISYWAĆ PRZEZ GOOGLE TYLKO LINK!!!)

 


ZERÓWKI


https://startedu.pl/Rejestracja/SP_7_ZLOTOWSKA_ZEROWKA

 

UWAGA – linki są unikalne dla każdej placówki, która korzysta z systemu STARTEDU. Prosimy nie korzystać z innych linków znalezionych w wyszukiwarkach Internetowych (są to linki przeznaczone dla innych placówek często w innych miastach).


Adres do logowania na konto STARTEDU– https://startedu.pl/User/LogIn


 

Począwszy od dnia 25 września 2019 roku zamówienia i płatność za posiłki  będą odbywały się w systemie miesięcznym, przy wykorzystaniu elektronicznego systemu STARTEDU.

 

Ochrona danych osobowych, aspekty prawne

   Wszystkie funkcje systemu STARTEDU zostały skonsultowane prawnie i odpowiadają aktualnym wymogom, jakie są stawiane przed tego typu produktami informatycznymi. Dane osobowe będą przetwarzane przez firmę STARTSOFT sp. z o.o. Spółka komandytowa w celu realizacji zawartych umów i wydawania posiłków (podstawą prawną jest art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych RODO).

STARTSOFT sp. z o.o. Spółka komandytowa wyznaczy ponadto inspektora ochrona danych (IOD), z którym można będzie kontaktować się we wszelkich sprawach dotyczących ochrony danych osobowych pod adresem podanym w Regulaminie.