Rajd rowerowy

Nie ma to jak integracja dzieci i rodziców od pierwszych dni roku szkolnego. Dzieci zwiedziły okoliczną Puszczę Wkrzańską. Rajd rozpoczęliśmy zbiórką o godzinie 10,00 . Następnie udaliśmy się wszyscy w kierunku Wieży Widokowej i tam zrobiliśmy pierwszy postój. Dzieci były pod wielkim wrażeniem, część z nich była tam pierwszy raz.

Następnie udaliśmy się niebieskim szlakiem w kierunku Polany Sportowej, gdzie czekało na nas super ognisko oraz pyszne pieczone na ogniu kiełbaski. Wszystkim zajęły się nasze ukochane Mamy, które zrezygnowały z jazdy rowerami. Była to wielka niespodzianka dla naszych pociech, które natychmiast po posiłku rozpoczęły gry i zabawy.

Impreza trwała do godziny 14,00 i niestety udaliśmy się wszyscy w drogę powrotną, która nas kosztowała wiele zdrowia. Nie wpłynęło to jednak na nastroje, wszyscy uśmiechnięci i zadowoleni udali się do domów. Każdy z rodziców i dzieci pytał: Co teraz wymyślimy?

Informuję, że pracujemy już nad następnym projektem. Wyjazdem klasowym do Fortu Gerharda. Szczegóły na moim ulubionym portalu edukacyjnym